Nergistepe Tarım Makinaları | Hakkımızda | Nergistepe Tarım Makinaları

Hakkımızda

 

NERGİSTEPE TARIM MAKİNALARI LTD.ŞTİ.

2016 yılında doğdu, ancak 70 yıldır çeşitli ürünlerin yetiştirilip hasat edildiği ÖZBAŞATAK çiftliğinde ve 30 yıldır Söke ovasında çiftçilerimizin kimyevi gübre,tarım ilacı,tohum gibi girdilerini karşılamaya çalışan TOPRAK TARIM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.’nde  bunca yıl boyunca oluşan ihtiyaçlardan,birikimlerden doğdu.

Tüm amacımız yepyeni fikirlerden doğan makinalar tasarlamak olduğu gibi,ayni zamanda mevcut tarım makinalarının verimliliğini arttırıcı tasarım ve kombinasyonların yaratılmasıdır.

Bir tarım işletmesinin, teknolojinin bu kadar hızlı geliştiği günümüzde bu hıza ayak uydurmak  zorunluluğu vardır.

Bu sadece yeni teknolijilere sahip traktörleri satın alarak  sağlanamaz.

Her tarımsal işletme ekilen ürün desenine,toprak yapısına,iklim koşullarına göre farklı tarım makinalarına gereksinim duyar.Günümüzde bu makinaların yeni model traktörlerin tüm özelliklerinden faydalanabilmesi,bu gücü ve teknolojiyi kullanarak kendisinden yapılması beklenen işi en kısa zamanda,en az yakıt tükettirerek,tek seferde ,minimum arıza ve aşınma olacak şekilde,amaca  uygun olarak yapabilmesi tarımsal işletmelerin birinci beklentisidir ve beklentisi olmak zorundadır.

AKLIN YOLU BİR sloganıyla çıktığımız bu yolda akıllı,sağlam,kaliteli tarım makinaları üretmek hedefinden ödün vermeden çalışacağımıza her bir çiftçimiz inanabilir.

Uygun iklim,yüksek verim,iyi fiyat dilerim tüm çiftçilerimize.

Hulusi Özbaşatak